Благодатська ЗОШ І-ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області

09.03.2017 Свято до Дня народження Т.Г.Шевченка.

24.11.2016 до дня працівників сільського господарства свято "Мій рідний край, моя Земля"

05.09.2016 - Олімпійський тиждень, під час якого проведений олімпійський урок, вікторини, спортивні змагання. 9 вересня пройшло спортивне свято, естафета, спортивні ігри для учнів 1-4, 5-9 класів. Взяли участь всі учні школи.

Свято "День знань", Перший дзвоник.

Були присутні депутат Зміївської районної ради Аргунова О.М., депутат Комсомольської селищної ради Тлєпов І.Є., батьки учнів, жителі с.Благодатне.

Школа отримала подарунки: ноутбук (від Аргунової О.М.), комплект учнівських меблів

(від Мельника Л.О., батька учня 9 класу), професійний футбольний м*яч від Тлєпова І.Є.

Підготовка до нового навчального року. Ремонт приміщень був виконаний силам працівників школи та батьків.

27 травня 2016 року Свято "Останього дзвоника".

19 травня 2016 року  до Дня вишиванки проведений літературно-художній захід «Вишиванка, що в спадок дісталась мені», конкурс вишиванок.

До Дня Перемоги

В школі проведений Тиждень Пам’яті: в рамках якого пройшли  в класах Уроки мужності «Ваш подвиг незабутній», проведений загальносільський

Мітинг «І пам′ятає світ врятований».